System ABLOY® PROTEC CLIQ to technologia zamknięć, która integruje najnowocześniejsze rozwiązania elektroniczne i mechaniczne. To inteligentny i zdalnie programowany system stosowany wszędzie tam, gdzie konieczna jest niezawodność i musza zostać spełnione najwyższe standardy zabezpieczeń.

DZIENNIK ZDARZEN Z DATĄ I GODZINĄ

Dziennik zdarzeń wbudowany jest w klucz oraz cylinder i może przechować nawet do 1000 zdarzeń. Pokazuje on datę i godzinę w momencie, kiedy klucz ABLOY® PROTEC CLIQ został wprowadzony do cylindra. Dziennik klucza, w zależności od wybranego modelu, zapisuje od 100 do 1800 zdarzeń. Pokazuje również datę oraz czas dla każdego cylindra, w którym został użyty.

PEŁNA KONTROLA WSZYSTKICH KLUCZY

Dzięki zastosowaniu unikalnych kluczy istnieje możliwość dopasowania ich specyfiki do każdego użytkownika. Jako administrator możesz wprowadzić lub wycofać określone prawa dostępu zarówno w cylindrach jak i w kluczach. Zgubione lub skradzione klucze z łatwością mogą zostać usunięte z systemu.

ŁATWY W INSTALACJI i UŻYCIU

System ABLOY® PROTEC CLIQ jest tak prosty w montażu, jak w przypadku zwykłego zamka mechanicznego. Jeżeli posiadasz juz tradycyjny zamek i chcesz go uaktualnić, wystarczy, ze zamienisz cylindry lub założysz kłódkę i dorobisz nowe klucze. W wielu przypadkach istnieje możliwość stworzenia profili kluczy pasujących do istniejących cylindrów.

Klucz ABLOY® PROTEC CLIQ jest równie łatwy w użyciu jak standardowy mechaniczny klucz. Posiada on jednak określone przez administratora prawa dostępu. Umożliwia to wgląd w to kto, kiedy i gdzie użył danego klucza. Jest to wyjątkowo ważne dla osób administrujących systemem jak również użytkowników kluczy.

BEZPIECZENSTWO I ELASTYCZNOŚĆ

Za pomocą integracji mechanicznych i elektronicznych praw dostępu możemy uzyskać odpowiednią elastyczność oraz bezpieczeństwo. Liczba kombinacji cyfr (w kodzie elektronicznym) jest nieskończona. Każdy cylinder i klucz w systemie ABLOY® PROTEC CLIQ posiada unikalną specyfikację (unikalny kod).

 

 

  • Elektroniczne klucze mogą zostać zaprogramowane jako aktywne na pewien czas w zależności na przykład od harmonogramu pracy oraz przerw,

  • Prawa dostępów kluczy mogą być zmieniane według potrzeb administratora,

  • Zgubione oraz skradzione klucze z łatwością można usunąć z systemu bez konieczności wymiany mechanicznego cylindra,

  • Bateria w kluczu pozwala na działanie funkcji czasowej, a cylindry i kłódki są odporne na niskie temperatury

  • Dziennik zdarzeń zapisywany jest w kluczach oraz cylindrach. Istnieje możliwość jego swobodnego przegadania

kontakt