MK Systems należy do grupy ASP ABLOY Security Point i jest licencjonowanym dystrybutorem firmy ASSA ABLOY – światowego lidera  technologii i innowacji w zakresie produkcji zabezpieczeń mechanicznych i elektromechanicznych.

MK Systems  wkomponowuje się w dynamikę rozwoju infrastruktury gospodarki narodowej i wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom nie tylko klienta strukturalnego m.in. z branży energetycznej, wodociągowej, ochrony zdrowia (szpitale, laboratoria, itp.), transportu, administracji państwowej, infrastruktury turystycznej (hotele) oraz wielu innych. Jest także skierowana dla potrzeb klienta indywidualnego. Oferta jest dla wszystkich, którzy oczekują  zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Nasz asortyment składa się z  zdalnie programowanych systemów zamknięć, zamków elektromechanicznych, zamków przemysłowych, kłódek, zamków meblowych oraz nawierzchniowych, cylindrów dla różnych typów zamków wpuszczanych, samozamykaczy, automatów drzwiowych oraz okuć drzwiowych. Rozwiązania zamknięć marki ABLOY dla wszystkich aplikacji są dostępne w naszej sieci dystrybucji.

Rozwiązania ukierunkowane na potrzeby Klientów, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą o bezpieczeństwie gwarantują, że rozwiązania marki ABLOY posiadają najnowsze technologie dopasowane do Państwa potrzeb.kontakt