Samozamykacze ASSA ABLOY

ASSA ABLOY oferuje pełną gamę samozamykaczy wierzchnich oraz ukrytych, z ramieniem standardowym oraz ramieniem ślizgowym, do drzwi jedno i dwuskrzydłowych. Wszystkie samozamykacze wierzchnie charakteryzują się jednakowym designem, pozwalającym spełnić oczekiwania architektów i inwestorów, wymagających na obiekcie jednej linii produktów do wszystkich rodzajów drzwi.


Katalog samozamykaczy ASSA ABLOY
Wysoka jakość i komfort pracy

Wszystkie samozamykacze ASSA ABLOY wyposażone są w bardzo wysokiej wydajności zawory termiczne, pozwalające na pracę bez konieczności regulacji sezonowych. Pozwala to na montaż wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nasze produkty dają możliwość pełnej regulacji i zapewniają swobodne otwieranie i zamykanie drzwi. Wszystkie samozamykacze posiadają tłumienia otwarcia, czyli tzw. funkcję antywiatrową, zabezpieczającą przed zniszczeniem drzwi otwierane na zewnątrz. Produkty zostały przebadane i uzyskały certyfikat EN 1154 oraz 1155 pozwalający stosować je we wszystkich rodzajach drzwi przeciwpożarowych oraz dymoszczelnych.
Technologia krzywki 'cam-motion'

Bardzo ważnym czynnikiem pracy samozamykaczy jest możliwość płynnego i komfortowego otwierania drzwi, szczególnie ciężkich. Samozamykacze nawierzchniowe ASSA ABLOY DC 500, DC 700 oraz ukryte DC 840, DC 860 wyposażone są w system krzywki sercowej „cam-motion”. Uniwersalność naszego rozwiązania polega na stosowaniu jednego typu samozamykacza zarówno po stronie zawiasowej jak i przeciwzawiasowej. To rozwiązanie sprawia, że nawet osoby starsze oraz dzieci mogą bez problemu otwierać takie drzwi.

kontakt